Koszulki z nadrukiem dla kobiet w ciąży

Oczekiwanie na dziecko jest wielkim, czasem też trudnym doświadczeniem. Jeśli znasz przyszłą mamę, to pomyśl nad miłym podarunkiem dla niej na Dzień Kobiet! Także jeśli sama nią jesteś, możesz sobie sprawić super prezent!

Co kupić przyszłej mamie na Dzień Kobiet?

Lista potencjalnych prezentów może być bardzo długa. Podarunki, które przydadzą się podczas opieki nad dzieckiem, są oczywiście bardzo praktyczne. Ubranka czy zabawki dla dziecka zapewne będą trafionym pomysłem. Warto jednak pomyśleć o czymś, co będzie przyjemne tylko i wyłącznie dla przyszłej mamy. Z pewnością ucieszy się ona z koszulki z nadrukiem dla kobiet w ciąży! Zabawny T-shirt związany z narodzinami lub przyszłym posiadaniem dziecka będzie towarzyszył mamie przez pozostałe do porodu miesiące i lata po nim. Potem może być też cenną pamiątką.

Koszulka z nadrukiem dla kobiety w ciąży "Gotowa do wymiany pieluch", może być  zabawnym prezentem, który rozśmieszy każdą młodą mamę. Posiadanie dziecka to piękny dar, który łączy się jednak z wieloma obowiązkami. Humorystyczny napis będzie więc przypominał o trudach pierwszych miesięcy dorastania. Każda kobieta, która posiada już przynajmniej jedno dziecko, doskonale wie, że wymiana pieluch to ciężka praca. Taka koszulka bęzie więc rozbawiać wszystkie Panie niezależnie od ich wieku.

KUP TERAZ

Dla kobiet, które wolą bardziej klasyczne ubrania, idealnym pomysłem będzie T-shirt z nadrukiem "Świeżo upieczona mamusia". Taki uniwersalny wariant wykorzystać można w codziennej stylizacji, podczas sesji fotograficznej czy ubrać na urodziny dziecka.

KUP TERAZ

Koszulka z nadrukiem dla przyszłej mamy "Zgadnij kotku ...co mam w środku" będzie niezapomnianym prezentem. Rodzice oczekujący dziecka często zastanawiają się, jak wyglądać będzie ich syn lub córka. Taki prezent dodatkowo może wywołać dyskusję wśród najbliższej rodziny i być przyczyną wielu radosych chwil.

KUP TERAZ

Koszulka "Lecę mamo, będę w domu jesienią" dostępna jest w czterech wariantach, z każdą porą roku. Taki prezent będzie wyjątkowy dla przyszłej mamy, która zna już termin porodu. Umili on oczekiwanie oraz wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej. Będzie rówież doskonałą pamiątką na długie lata, w szczególności w dniu kolejnych urodzin dziecka.

KUP TERAZ

Jakie koszulki wybrać dla kobiety w ciąży?

Bardzo dobrą opcją będą koszulki bawełniane. Bawełna jest materiałem naturalnym pochodzenia roślinnego. Jest ona surowcem bardzo higienicznym ze względu na to, że można ją prać w wysokich temperaturach. Dobrze także zatrzymuje ciepło i wchłania wilgoć. Koszulki z bawełny nie uczulają i nie wywołują podrażnień. Może mieć także bezpośredni kontakt ze skórą. Nie nasiąka też zapachami, co jest szczególnie istotne dla kobiet, które mają wyjątkowo wrażliwy węch podczas ciąży. Organizm kobiet jest wówczas bardziej wymagający niż zwykle, myśląc więc o komforcie przyszłej mamy, wybierz ubranie bawełniane. Nie ma odpowiednika o podobnych właściwościach wśród tkanin syntetycznych.

Pewnie, jeśli już zdecydowałeś się na zakup koszulki, myślisz o tym, jaki rozmiar kupić przyszłej mamie tak, aby mogła ona ją nosić jak najdłużej. Z reguły jest tak, że rozmiar w ciąży pokrywa się z tym przed nią. Większy rozmiar, jeśli przyszła mama nie preferuje ubrań oversize, nie jest koniecznością. Poza tym zbyt duże wymiary często też nie wyglądają dobrze. Mogą mieścić ciążowy brzuch, ale nie będą już pasować do reszty sylwetki, które nie ulegają dużym zmianom. Kupując ubrania z elastycznych i naturalnych tkanin, możesz być pewien, że będą się one dopasowywać do zmieniającego się ciała w trakcie 9 miesięcy.

Jeśli chcesz więc kupić coś kobiecie w ciąży, pomyśl nad zabawnymi koszulkami z nadrukiem dla przyszłej mamy. Kiedy wybierzesz już wzór, stawiaj na koszulki z bawełny w rozmiarze takim samym, jak kobieta nosiła wcześniej. Dobra koszulka będzie super prezentem, którym kobieta będzie mogła się cieszyć przez całe 9 miesięcy!

Sprawdź więcej